hikoki-dv18ddwqz-dv18ddwqz
HIKOKI DV18DDWQZ 18V accu-klopboorschroefmachine in HSC II (2x 3,0Ah + lader)
Dit product is niet meer beschikbaar
Leveringsomvang:
  • 2x BSL1830C accu
  • 1 oplader
  • 1 HSC II
Productomschrijving:
  • Accu klop-boor-schroefmachine DV18DDWQZ - 18V - 55 Nm - In HSC II koffer. Inclusief 2 BSL1830C accu's en lader.
Eigenschappen:
  • Zeer compact en licht in gewicht
  • Standaard 2 accu's
  • Koolborstelloze motor
  • Gebruik in krappe ruimtes
  • Snelspanboorhouder
  • 20 standen instelbaar
  • Soft grip
  • Led verlichting
  • Oplaadtijd max. 45 min.
Belangrijkste kenmerken:
  • Rechts_en_links_draaiend
  • Electronic
  • Batterijen_recyclen
  • Brushless
  • 2 speed
  • Multi_volt
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Geleverd in: Systeemkoffer
  • Aantal meegeleverde accu's: 2
  • Max. spanwijdte gereedschapshouder: 13 mm
  • Capaciteit (accu): 3 Ah
  • Product Range: HiKOKI 18V
Specificaties / Alle eigenschappen
Accuspanning
18 V
Geleverd in
Systeemkoffer
Aantal meegeleverde accu's
2
Max. spanwijdte gereedschapshouder
13 mm
Capaciteit (accu)
3 Ah
Max. aandraaimoment (nm)
55
Capaciteit staal (mm)
13
Toerental onbelast hoog (min.)
Oplader (type)
UC18YFSL
Capaciteit hout (mm)
36
Aantal slagen belast hoog (min.)
Motor zonder koolborstels
1
Semi-automatische filterreiniging
0
Batterij oplaadtijd (min)
45 min
Capaciteit steen (mm)
13
Uvp (user vibration protection)
0
Dodemansschakelaar
Gewicht (kg)
1,2
Capaciteit machineschroeven (mm)
6
Batterij capaciteit (ah)
3.0
Max. aandraaimoment zacht (nm)
26
Capaciteit boorkop (mm)
Afmetingen l x b x h (mm)
170 x 58 x 238
Motorrem
Aanloopstroombegrenzing
Veiligheidsschakelaar
Batterij samenstelling
Li-ion
Max. aandraaimoment hard (nm)
55
Batterij voltage (v)
18
Aantal slagen belast (min.)
Toerental onbelast laag (min.)
Capaciteit houtschroeven (mm)
6 x 75
Batterij (type)
BSL1830C
Product range
HiKOKI 18V